سالن سیتی مرجع رنگ موی ایران

کاتالوگ رنگ موی مدیا

کاتالوگ رنگ موی مدیا

کاتالوگ رنگ موی مدیا

برند مدیا رنگ های بسیار متنوعی را در کاتالوگ رنگ موی مدیا تولید کرده است تا تمامی مشتریان به راحتی بتوانند رنگ های دلخواه و مورد نظر خود را انتخاب کنند. این رنگ مو تنوع رنگی بالایی دارد و از 15 رنگ و طیف های متنوعی تشکیل شده است که هر شخص با انتخاب این رنگ های زیبا می تواند ظاهر و استایل خود را تغییر دهد و رنگی مناسب با مو، پوست و همچنین متناسب با سن خود انتخاب کند.

در ادامه ابتدا به معرفی کوتاهی از خود رنگ موی مدیا می پردازیم و سپس توضیحات کاملی را درباره کاتالوگ رنگ موی مدیا، سری رنگ ها و شماره های آن خواهیم داد.

رنگ موی مدیا

برند مدیا از با کیفیت ترین برندهای ایرانی است که با فرمولاسیون روز اروپا تولید شده است مهم ترین ویژگی این برند این است که به هیچ عنوان باعث شکنندگی و دو شاخه شدن موهای افراد، مصرف کننده نمی شود.

ماندگاری و دوام این رنگ مو به قدری بالا است که با چندین بار شستشو، درخشندگی و شفافیت آن کاهش پیدا نمی کند.

این رنگ مو برای انواع موها قابل استفاده می باشد و از آنجایی که حاوی رنگ دانه های غلیظ است به نوعی از مو محافظت می کند و یک پوشش دهنده بسیار عالی برای موهای سفید و خاکستری محسوب می شود.

رنگ مو مدیا غنی شده با ویتامین c می باشد که باعث تقویت مو شده و نرمی و لطافت را به موهای شما هدیه می دهد این رنگ مو با به روز ترین تکنولوژی ها و مواد اولیه با کیفیت، ساخته و تولید شده است از همین رو سلامت مو را حفظ می کند و از انواع آسیب ها به مو نیز جلوگیری می کند.

از جمله رنگ های مدیا:

سری طبیعی رنگ مو مدیا

سری طلایی رنگ مو مدیا

سری زیتونی رنگ مو مدیا

سری خاکستری رنگ مو مدیا

سری دودی رنگ مو مدیا

سری فندقی رنگ مو مدیا

سری کاکائویی رنگ مو مدیا

سری نسکافه ای رنگ مو مدیا

سری شرابی رنگ مو مدیا

سری مسی رنگ مو مدیا

سری آلبالویی رنگ مو مدیا

سری بژ رنگ مو مدیا

سری واریاسیون رنگ مو مدیا

سری صدفی رنگ مو مدیا

سری هایلایت رنگ مو مدیا

 

سری طبیعی رنگ موی مدیا

سه رنگ اصلی زرد، آبی، قرمز رنگ های تشکیل دهنده سری طبیعی هستند، ترکیب به اندازه این رنگ ها، رنگ های طبیعی را به وجود می آورد و به همین دلیل است که سری رنگ های طبیعی قابلیت ترکیب با انواع رنگ موها را دارد. رنگ های سری طبیعی بهترین انتخاب برای پوشش دهی موهای سفید و خاکستری هستند که دوام و ماندگاری بسیار بالایی نیز دارند. این رنگ ها در تمامی کاتالوگ ها با نماد N نشان داده می شوند و جزو رنگ های پایه و اصلی کاتالوگ ها شناخته می شوند.

سری رنگ های طبیعی مورد استفاده افرادی قرار می گیرد که می خواهند رنگ مویی کاملا طبیعی داشته باشند البته این رنگ ها باید در زمان استفاده با اکسیدان ترکیب شوند. نکته ای که باید در رابطه با رنگ های طبیعی به آن اشاره نمود این است که ترکیب این رنگ ها با اکسیدان 6 % بر روی موها جلوه ای طبیعی تر و زیبا تری به وجود می آورد.

1 مشکی

2 قهوه ای خیلی تیره

3 قهوه ای تیره

4 قهوه ای

5 قهوه ای روشن

6 بلوند تیره

7 بلوند

8 بلوند روشن

9 بلوند خیلی روشن

10 بلوند خیلی خیلی روشن

سری طلایی رنگ مو مدیا

رنگ مو طلایی از 7 طیف رنگی متنوع و زیبا بهره می برد این رنگ از خانواده رنگ های زرد می باشد که با ترکیب دو رنگ زرد و کرم به وجود می آید و به دلیل اینکه در دسته رنگ های گرم طبقه بندی می شود، گرمای دلنشینی به چهره می بخشد از همین رو، رنگ طلایی محبوب ترین رنگ در میان خانم ها می باشد به طوری که هم در آسیا و هم در اروپا طرفداران بسیار زیادی دارد.

به افرادی که به دنبال رنگ های روشن هستند، پیشنهاد می شود که از این رنگ زیبا حتما استفاده کنند چرا که علاوه بر زیبایی، درخشش بی نظیری بر روی موها به وجود می آورد. حتی می توان از رنگ های بلوند طلایی به عنوان هایلایت و لولایت یا مش برای روشن کردن مو خود استفاده کنید.

4.5 قهوه ای طلایی متوسط

5.5 قهوه ای طلایی روشن

6.5 بلوند طلایی تیره

7.5 بلوند طلایی متوسط

8.5 بلوند طلایی

9.5 بلوند طلایی روشن

10.5 بلوند طلایی خیلی خیلی روشن

سری زیتونی رنگ مو مدیا

این رنگ جزو رنگ های سرد دسته بندی می شود و معمولا در اکثر کاتالوگ ها با نماد اختصاری M نشان داده می شود، و یکی از دوستداشتنی ترین رنگ ها به شمار می رود.

یکی از مهم ترین کاربردهای رنگ زیتونی این است که، رفله قرمز مو را خنثی می کند، به طوری که اگر کسی از قرمزی و زردی موهای خود شاکی است می تواند با استفاده از این رنگ مو، این رفله های مزاحم را از بین ببرد و باعث زیبا تر دیده شدن موی خود شود. البته باید توجه نمود که این رنگ مو برای چه نوع پوست هایی مناسب می باشد تا بتوان این رنگ زیبا را با پوست خود هماهنگ سازد معمولا رنگ زیتونی برای هر نوع پوستی مناسب می باشد اما به افرادی که رنگ پوست روشنی دارند بیشتر توصیه می شود.

3.3 قهوه ای زیتونی تیره

4.3 قهوه ای زیتونی متوسط

5.3 قهوه ای زیتونی روشن

6.3 بلوند زیتونی تیره

7.3 بلوند زیتونی متوسط

8.3 بلوند زیتونی روشن

9.3 بلوند زیتونی خیلی روشن

10.3 بلوند زیتونی پلاتینه

سری خاکستری رنگ مو مدیا

یکی دیگر از رنگ های زیبا و پر طرفدار که در دسته رنگ های سرد قرار می گیرد رنگ مو خاکستری است، این رنگ مو امروزه علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است به گونه ای که از افراد مسن تا جوان ترین آن ها به این رنگ مو گرایش پیدا کرده اند، علاوه بر اینکه رنگ خاکستری در میان بانوان به شدت طرفدار پیدا کرده است از سوی دیگر بسیاری از آقایان هم به این رنگ مو علاقه نشان داده اند به طوری که این رنگ مو یک رنگ مو ترند در دنیا شناخته شده است که همه افراد با هر سلیقه و رنگ پوستی از رنگ های خاکستری استفاده می کنند.

رنگ های خاکستری معمولا از ترکیب سه رنگ اصلی (زرد، قرمز، آبی) تشکیل شده است و بخاطر پیگمنت های بنفشی که در این رنگ مو وجود دارد، می توان رفله های مزاحم نارنجی را خنثی کرد و یک رنگ مو زیبا و جذاب را بدست آورد.

1.1 مشکی پر کلاغی

4.1 قهوه ای خاکستری

5.1 قهوه ای خاکستری روشن

6.1 بلوند خاکستری تیره

7.1 بلوند خاکستری متوسط

8.1 بلوند خاکستری روشن

9.1 بلوند خاکستری خیلی روشن

10.1 بلوند نقره ای

سری دودی رنگ مو مدیا

رنگ مو دودی مانند رنگ خاکستری، طرفداران زیادی دارد ولی این رنگ با رنگ خاکستری بسیار متفاوت می باشد. به دلیل وجود پیگمنت های آبی در این رنگ مو رفله های زرد و یا نارنجی مو را از بین می برد. این رنگ مو، جزو آن دسته از رنگ هایی است که همیشه به عنوان رنگ های ترند شناخته می شود و به زودی از مد گذر نمی کند. البته رنگ دودی برای یک دسته از افراد به عنوان  زیبایی و برای دسته ای دیگر به عنوان کاور کردن تارهای سفید مو مورد استفاده قرار می گیرد.

6.2 بلوند دودی تیره

7.2 بلوند دودی متوسط

8.2 بلوند دودی روشن

9.2 بلوند دودی خیلی روشن

10.2 بلوند دودی نقره ای

این رنگ در دسته رنگ های سرد طبقه بندی شده و از ترکیب دو رنگ نقره ای و قهوه ای به وجود آمده است زمانی که این رنگ مو بر روی مو قرار می گیرد باید به این نکته توجه کرد که حتما رو پایه رنگ های 9 و 10 استفاده بشود تا زیبایی رنگ را به خوبی نشان دهد.

البته رنگ های سرد در پایه های پایین تر وقتی با رنگ ها گرم ترکیب بشود رنگ های فوق العاده زیبایی به وجود می آورد.

سری فندقی رنگ مو مدیا

رنگ فندقی یکی از شیک ترین رنگ ها است که از ترکیب دو رنگ شکلاتی و قرمز و اندکی مسی به دست می آید، این رنگ یک رنگ قهوه ای ملایم است که ته رنگ های نارنجی دارد و به همین علت در طیف رنگ های گرم قرار می گیرد البته به خوبی با انواع رنگ های سرد ترکیب می شود و رنگ های زیبایی را به وجود می آورد معمولا همه افراد با هر سلیقه و رنگ پوستی می توانند از ترکیب های این رنگ استفاده کنند.

رنگ مو فندقی اصولا از پایه ۴ تا ۷ به دست می آید، اگر برای استفاده از این رنگ مو تردید دارید به هیچ وجه نگران نباشید چرا که طیف های متنوع این رنگ مو برای همه افراد در سن های مختلف مناسب می باشد. می توانید از طیف ها و همچنین ترکیب های مختلفی از رنگ های فندقی را برای موهای کوتاه و بلند خود انتخاب کنید و ظاهری شیک به موهایتان هدیه دهید.

4.65 قهوه ای فندقی متوسط

5.65 قهوه ای فندقی روشن

6.65 بلوند قهوه ای تیره

7.65 بلوند قهوه ای متوسط

8.65 بلوند قهوه ای روشن

سری کاکائویی رنگ مو مدیا

رنگ مو کاکائویی یکی دیگر از رنگ های خانواده قهوه ای است که در دسته رنگ های گرم قرار می گیرد، و زیبایی خارق العاده ای به موها می بخشد. این رنگ زیبا و جذاب مناسب همه خانم ها در هر رده سنی می باشد و جذابیت چهره آن ها را چندین برابر می کند و بهترین انتخاب برای جذاب تر شدن آن ها است.

افرادی که به رنگ های خانواده قهوه ای علاقه مند هستند می توانند از این رنگ زیبا استفاده کنند چرا که باعث تغییر در چهره آن ها می شود و چهره ای جوان تر و جذاب تر برای آن ها به ارمغان می آورد. این رنگ در متد بالیاژ برای موهای بلند، پیشنهادی باورنکردنی است و به زیبا ترین شکل خود نمایی می کند و باعث درخشان تر شدن و حجیم تر شدن مو می شود.

4.53 قهوه ای کاکائویی تیره

5.53 قهوه ای کاکائویی متوسط

6.53 قهوه ای کاکائویی روشن

7.53 بلوند کاکائویی متوسط

8.53 بلوند کاکائویی روشن

سری نسکافه ای رنگ مو مدیا

رنگ نسکافه ای از سری رنگ هایی به شمار می رود که هم تناژ گرم و هم تناز سرد دارد و به عنوان یک رنگ اسپرت شناخته می شود این رنگ مو در بین بانوان محبویت زیادی دارد و هم مناسب خانم های جوان و هم بانوان مسن است به همین دلیل این رنگ مو مورد استفاده همه افراد در هر رده سنی قرار می گیرد.

این رنگ مو، یک تغییر ملایم و جذاب در چهره ایجاد می کند و جلوه ای ویژه بر روی مو به وجود می آورد. علاوه بر این از رنگ نسکافه ای می توانید به عنوان هایلایت هم استفاده کنید چون با رگه های طلایی که بر روی مو به وجود می آورد باعث درخشش و شفافیت مو می شود همچنین رنگ مو نسکافه ای را می توان با رنگ های دیگر ترکیب نمود و رنگ های جدیدی را ایجاد کرد. نکته مهم در رابطه با این رنگ مو این است که این رنگ هیچگونه تناژ قرمزی ندارد.

5.6 قهوه ای نسکافه ای روشن

6.6 بلوند نسکافه ای تیره

7.7 بلوند نسکافه ای

8.7 بلوند نسکافه ای روشن

9.7 بلوند نسکافه ای خیلی روشن

سری شرابی رنگ مو مدیا

رنگ شرابی یا بورگاندی، یک رنگ قرمز تیره مایل به قهوه ای است، این رنگ مو طیف وسیعی از رنگ های شرابی را در بر می گیرد و برای تمام کسانی که علاقه مند به این رنگ هستند با هر سن و رنگ پوستی مناسب می باشد البته به دلیل اینکه رنگ شرابی جزو رنگ های گرم می باشد برای رنگ پوست های تیره، سبزه، و گندمی بهترین انتخاب به شمار می رود.

این رنگ مو یک انتخاب درست برای فصل پاییز می باشد چرا که هارمونی بسیار زیبایی با این فصل ایجاد می کند. خانم هایی که این رنگ مو شیک را انتخاب می کنند چهره ای زیبا و جذاب برای خود خلق می کنند.

برای اینکه یک رنگ شرابی زیبا داشته باشید بهتر است که هر گونه رنگی که قبلا بر روی موهایتان بوده را از بین ببرید.

3.20 بادمجانی

4.20 شرابی تیره

5.20 شرابی متوسط

6.20 شرابی روشن

7.20 شرابی خیلی روشن

سری مسی رنگ مو مدیا

رنگ مو مسی زیبایی فوق العاده ای برای مو به وجود می آورد به گونه ای که این رنگ مو یادآور رنگ پاییز می باشد، رنگ مو مسی از پیگمنت های نارنجی و قرمز به وجود آمده است که همین موضوع باعث شده که به عنوان خنثی کننده رفله های بنفش و سبز شناخته شود. این رنگ مو تمامی رفله های سردی مو مانند بنفش، آبی، سبز و همچنین کدری مو را نیز از بین می برد.

رنگ مو مسی از ترکیب دو رنگ زرد و کمی قرمز به دست آمده و مناسب افراد سفید پوست می باشد لازم به ذکر است به دلیل اینکه این رنگ مو از دسته رنگ های گرم می باشد برای افراد پوست گندمی توصیه نمی شود. اما می توان از طیف های روشن تر این رنگ مو استفاده کرد چرا که این رنگ مو به واسطه طیف های مختلف با انواع پوست ها هارمونی ایجاد می کند.

5.4 قهوه ای مسی روشن

6.4 بلوند مسی تیره

7.4 بلوند مسی متوسط

سری آلبالویی رنگ مو مدیا

رنگ مو آلبالویی، یکی دیگر از رنگ های تناژ قرمز می باشد که تاثیر بسیار زیادی در جذابیت شما دارد، این رنگ معمولا در دسته رنگ های فانتزی قرار می گیرد و در طیف های مختلفی ایجاد می شود و می توان این رنگ مو را به صورت تیره، روشن و براق بر روی مو به وجود آورد، یکی از ویژگی های مهم در رابطه با این رنگ مو این است که، به راحتی بر روی رنگ اصلی موهای شما بدون دکلره  نیز عمل می کند و از همین رو تار موهای شما آسیب کمتری می بیند.

معمولا افرادی که علاقه مند هستند متفاوت تر دیده شوند می توانند از این رنگ زیبا استفاده کنند. این رنگ مو برای همه افراد با هر رنگ پوستی و هر نوع مدل مویی مناسب می باشد و شادابی چهره را افزایش می دهد. این رنگ مو با همه رنگ پوستی سازگار است فقط کافی است میزان تیرگی و روشنی رنگ مو را با پوست خود هماهنگ سازید.

5.55 آلبالویی تیره

6.555 آلبالویی

7.55 آلبالویی روشن

سری بژ رنگ مو مدیا

به جرات می توان گفت که رنگ مو بژ از سری رنگ های جذاب این کاتالوگ به شمار می رود، و در میان خانم های خوش سلیقه به شدت محبوب است زیرا باعث می شود که چهره شاداب تر و جوان تر به نظر برسد و همچنین باعث می شود که اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کند.

ترکیب رنگ هایی که باعث شده است این رنگ جذاب به وجود آید شامل قهوه ای مایل به زرد با کمی خاکستری می باشد این رنگ جذاب و شیک بهترین انتخاب برای تغییر ظاهر می باشد برای اینکه این رنگ جذاب را داشته باشید حتما موهای خود را تا پایه 9 یا 10 روشن کنید. اگر می خواهید جذاب تر و متفاوت تر دیده شوید حتما رنگ مو بژ را امتحان کنید.

7.31 بلوند بژ متوسط

8.31 بلوند بژ روشن

9.31 بلوند بژ خیلی روشن

10.31 بلوند بژ خیلی خیلی روشن

سری واریاسیون رنگ مو مدیا

واریاسیون ها به مقدار کمی با سایر رنگ ها ترکیب می شود و برای از بین بردن پیگمنت های مزاحم و برای براق کردن رنگ مو کارایی دارند، این رنگ ها به عنوان رنگ های مکمل و کمکی در رنگساژ ها استفاده می شود و به دو دسته گرم و سرد تقسیم می شود اگر می خواهید رنگ مو اصلی شما زیبا تر جلوه کند بهتر است که از واریاسیون ها استفاده کنید.

واریاسیون ها به هیچ عنوان قدرت روشن کنندگی ندارند ولی زمانی که با رنگ های دیگر ترکیب می شود قدرت پوشانندگی تارهای سفید را افزایش می دهد.

000 روشن کننده

001 واریاسیون آبی

002 واریاسیون سبز (ضد قرمزی)

004 نقره ای (ضد زردی)

005 واریاسیون بنفش

سری صدفی رنگ مو مدیا

رنگ صدفی یک رنگ فوق العاده جذاب است که زیبایی بی نظیری به چهره خانم ها می بخشد. این رنگ یکی از پر طرفدارترین رنگ های حال حاضر محسوب می شود و توجه خیلی از خانم ها را در سنین مختلف به خود معطوف کرده است.

یکی از ویژگی های بارز این رنگ مو این است که هم با دکلره و هم بدون دکلره بر روی مو پیاده سازی می شود و زیبایی چهره را دو چندان می کند البته این رنگ مو با دکلره زیبا تر دیده می شود چرا که درخشش و شفافیت این رنگ موها بر پایه 9 یا 10 بهتر دیده می شوند.

همچنین برای ایجاد تنوع در رنگ موهای خود می توانید از این رنگ زیبا به عنوان هایلایت و یا لولایت نیز استفاده کنید تا رنگ موهایی خاص و متفاوت داشته باشید.

7.83 بلوند بژ طلایی (کاپوچینویی)

9.83 بلوند بژ طلایی خیلی (کاراملی)

10.83 بلوند صدفی خیلی روشن (وانیلی)

سری هایلایت رنگ مو مدیا

رنگ های هایلایت، جزو متفاوت ترین رنگ موها در کاتالوگ ها شناخته می شود، به دلیل اینکه این رنگ ها رگه های روشن و شفافی را در مو به وجود می آورند که باعث درخشش و براقیت مو می شوند. اگر شما علاقه مند هستید که موهایتان متفاوت تر از هر زمان دیگری دیده شود این رنگ ها می تواند برای شما انتخابی درست و ایده آلی باشد.

در دهه های اخیر این نوع رنگ و تکنیک طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است چرا که تنوع زیادی برای موهای شما ایجاد کرده است و زیبایی موهای شما را چندین برابر نموده و باعث شده که از زیبایی موهای خود بی نهایت لذت ببرید. این رنگ مو هیچ رده سنی ندارد و همه افراد به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

900 سوپر پلاتینی بلوند

901 سوپر پلاتینی دودی (خوشه ای)

902 سوپر پلاتینی صدفی (مرواریدی)

900.00 سوپر پلاتینی طبیعی

90.01 نقره ای

90.02 صدفی

90.08 نقره ای استوایی

90.32 شامپاینی

HT.10 سفید دم اسبی

LG.9 یاسی روشن

ML.6قهوه ای چرمی متوسط

MN.8شیر نسکافه ای